3 halen 2 betalen, op de gehele collectie | SuperDeal
Wat is deze ear cuff mooi bewerkt, vind je niet?
De rechte lijnen contrasteren mooi met de ronde bolletjes, terwijl er ook een contrast is tussen het glanzende zilver en het geoxideerde, zwarte zilver.
€13.99
Je zult deze zomer de show stelen met mooie open sandaaltjes, gelakte nagels en een teenring! Je schuift hem voorzichtig aan je teen, vooral niet aan de uiteinden trekken om hem te buigen!
Het anker staat symbool voor houvast en veiligheid. De dubbele band van deze zilveren teenring versterkt dit. Maak je outfit hiermee compleet!
Deze teenring zit vol met details. Het geoxideerde zilveren is bewerkt met slinger en stippen. Hierdoor valt de teenring extra op aan jouw voet.
Veren zijn zogezegd een natuurproduct en je zult bij de meeste veren dan ook zien dat ze niet perfect zijn, maar dat er kleine hapjes uit zijn. En dat heeft de ontwerper van deze teenring heel mooi doorgevoerd!
Deze teenring is mooi versierd met fijne blaadjes aan een dunne stengel. De ring is een halve cm breed en je kunt hem zowel om een van je tenen als een vingertopje dragen.
Bladeren staan symbool voor continue groei en ontwikkeling. Door het dragen van deze zilveren teenring word jij daar continu aan herinnerd. Het zilveren is op sommige plekken geoxideerd, hierdoor ziet de teenring er klassiek uit.
Deze ring heeft een prachtige, antieke uitstraling. Dat komt door de vorm van de onyx – ovaal – en door het gebruik van deels geoxideerd zilver. Zilver dat zwart is, wordt namelijk geassocieerd met oud zilver.
Deze ring kun je heel goed als vriendschapsring gebruiken, want hij is mooi voor hem en voor haar! Het is een model dat stoer is door zijn breedte, maar ook sierlijk omdat hij is opengewerkt met mooie krullen.