Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
Zilveren ketting voorzien van een cirkel en een staafje. Met een prachtig minimalistisch sieraad maak je een fashion statement: less is more!
€17.99
De fraaie vlammend blauwe steen in deze hanger is een synthetische vuuropaal. Deze vind je in verschillende kleuren. Van synthetische opalen wordt gezegd dat ze dezelfde spirituele eigenschappen hebben als de natuurlijke opalen, ze zijn alleen goedkoper!
De Hamsa hand staat voor geluk, maar ook voor steun en trouw. Het brengt de drager geluk, goedheid en een goede gezondheid. Deze zilveren ketting met Hamsa hand zal dus alleen maar goeds brengen!
Wat een prachtige blikvanger is dit! In het midden van deze fraaie, rijk bewerkte hanger is een kristal gevat. De ketting heeft een lengte van 45 cm en valt mooi op het borstbeen.
Vaak heeft het beschermende handje van Fatima – of hamsa of khamsa – een blauwe kern omdat de kleur blauw ook zou beschermen. Deze hanger heeft een kern van groene abalone – een zeeslak – die ook beschermt en veiligheid biedt.
In dubbel opzicht is deze hanger schitterend! De vele kristallen die erin verwerkt zijn, schitteren in het licht en het ontwerp van de hanger is prachtig. Een sieraad om te koesteren!
Deze Ierse Claddagh hanger heeft een prachtige symboliek. Het hart staat voor liefde, de handjes die het hart vasthouden, voor vriendschap en het kroontje op het hart voor loyaliteit. Het geheel hangt aan een drie-eenheidknoop.
De g-sleutel wordt ook wel vioolsleutel of solsleutel genoemd. Maar als jij zelf een muziekinstrument bespeelt of als je zingt en je gebruikt daar bladmuziek bij, dan weet je dat natuurlijk wel!
Aan deze zilveren schakelketting hangt een glanzend, massief zilveren hartje. De ketting is 45 cm lang. Het blijft een mooi symbool hè, zo’n hart, daar zul je niet snel op uitgekeken raken!