SUPERDEAL 3 sieraden voor de prijs van 2 😍
Tijdelijk Gratis verzending vanaf €35,-


€23.99
Het lijkt met dit teensieraad of je meerdere ringen om je teen draagt. Het zijn zeven zilveren banden, die samen één teenring vormen. Echt een opvallend sieraad dus voor in de zomer!


Heb jij al zo’n hippe teenring? Super leuk natuurlijk als je met blote voeten en gelakte nagels op het strand ligt, maar ook met slippers zijn ze gaaf. En buiten het seizoen schuif je ze gewoon om je vingertop.

De triquetra is een heel oud symbool dat in veel culturen bekend is. Bij de Kelten staat hij voor leven, dood en wederopstanding, bij de Christenen voor de Heilige Drievuldigheid. De cirkel staat o.a. voor vruchtbaarheid en eeuwigheid.

Dit is een hele lange slang die zijn staart om zijn lijf gekruld heeft. De giftigste slang ter wereld is de inlandtaipan. Eén beet bevat zoveel gif dat daar wel 100 mensen mee gedood kunnen worden!

Wat zouden dit zijn: veertjes of blaadjes? WeLoveSilver houdt het maar op geveerde blaadjes. Bij dit model zitten de blaadjes aan elkaar, maar we hebben ook teenringen waar de blaadjes elkaar niet raken.

Het infinityteken of lemniscaat staat voor oneindigheid. Een oneindig lange zomer is wat veel van het goede, maar een lange zomer zou fijn zijn om met jouw teenring(en) te kunnen pronken!

Wat een elegante teenring! Jammer om hem alleen maar aan je tenen te dragen. Zodra je weer dichte schoenen draagt, schuif je hem over het topje van je vinger, zo heb je er dubbel plezier van!

In het heelal zie je ze veel: tweelingsterren en zelfs drielingen. Ze zijn gelijktijdig ontstaan en cirkelen om elkaar heen. Sommige wetenschappers denken dat ook onze zon ooit een tweelingbroer gehad heeft. Interessant hè?

Op de Nederlandse stranden kom je deze schelp veel tegen, het is de klep van een zogenoemde ‘wijde mantel’. Zo’n wijde mantel bestaat uit twee kleppen en de linker is net iets boller dan de rechter.