3 voor 2 op de gehele collectie | SuperDeal
Deze teenring doet denken aan de hippietijd met zijn flowerpower. Dat komt niet alleen door het bloemetjesmotief, het komt ook door het gebruik van glimmend en geoxideerd – zwart – zilver. Dat geeft een nostalgische uitstraling.
€13.99
De zon en de maan zijn tegenpolen van elkaar, toch zie je ze vaak samen. Samen zijn zij symbool voor harmonie en stabiliteit. Deze zilveren teenring is daarom niet alleen een mooi sieraad maar heeft ook een diepere betekenis.
Het leuke aan teenringen is dat ze a. origineel zijn (hoeveel mensen ken jij met een teenring?) b. je ze ook als ring rond je vingertop kunt doen en c. je er eentje kunt dragen of meerdere.
Deze teenring is helemaal in de stijl van de Bali sieraden. Daar kun je deze teenring dus prima mee combineren. Je kunt de teenring ook om je vingertop dragen, je hoeft dus niet op warme dagen te wachten!
Een roos staat voor liefde, vreugde en geluk. Met deze zilveren teenring aan jouw voet, staat jou dus veel goeds te wachten. Een leuk detail van deze teenring is dat hij is open gewerkt, dit zorgt voor een extra zomers tintje.
Vlechten is leuk, het is een vorm van knoopwerk en een vlecht wordt ook wel platting genoemd. Je kunt van verschillende materialen een vlecht maken. Van brooddeeg bijvoorbeeld, of van haar en natuurlijk van dikke of dunne draden.
Wat bijzonder is deze teenring! Het anker maakt deel uit van de teenring. Teenringen zijn nooit gesloten. Toch moet je ze niet buigen om ze rond je teen te doen, maar gewoon schuiven.
De teenring is al eeuwenlang een belangrijk sieraad in India. Gelukkig wordt hij ook bij ons steeds populairder, want het heeft absoluut iets om je voeten te versieren met een hele reeks teenringen!
Deze ring heeft een prachtige, antieke uitstraling. Dat komt door de vorm van de onyx – ovaal – en door het gebruik van deels geoxideerd zilver. Zilver dat zwart is, wordt namelijk geassocieerd met oud zilver.