Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
Deze teenring is mooi versierd met fijne blaadjes aan een dunne stengel.
De ring is een halve cm breed en je kunt hem zowel om een van je tenen als een vingertopje dragen.
€12.99
Deze zilveren teenring is ingelegd met kristallen. De teenring is een leuke toevoeging waardoor jouw voeten extra opvallen deze zomer.
Wat is deze teenring mooi bewerkt, vind je niet? De rechte lijnen contrasteren mooi met de ronde bolletjes, terwijl er ook een contrast is tussen het glanzende zilver en het geoxideerde, zwarte zilver.
Een perfecte teenring voor deze lente of zomer! De prachtige opengewerkte teenring is compleet met een mooi kristal in het midden. Deze is in meerdere kleuren te bestellen, waardoor deze teenring perfect bij jouw outfit zal passen. De dubbele band van deze teenring is bewerkt, wat deze zilveren ring extra uniek maakt!
Het leuke aan teenringen is dat ze a. origineel zijn (hoeveel mensen ken jij met een teenring?) b. je ze ook als ring rond je vingertop kunt doen en c. je er eentje kunt dragen of meerdere.
Een roos staat voor liefde, vreugde en geluk. Met deze zilveren teenring aan jouw voet, staat jou dus veel goeds te wachten. Een leuk detail van deze teenring is dat hij is open gewerkt, dit zorgt voor een extra zomers tintje.
Een leuk item voor in de zomer! Deze subtiele teenring is rose gold plated en open gewerkt aan de boven kant. De teenring is ingelegd met zilveren steentjes. Op deze manier valt hij toch goed op!
WeLoveSilver plukt voor jou de sterren van de hemel en laat ze aan je voeten vallen. Met deze teenring ben jij op en top trendy, niet alleen in de zomer, maar ook daarbuiten, dan draag je hem rond je vingertopje!
Wat zouden dit zijn: veertjes of blaadjes? WeLoveSilver houdt het maar op geveerde blaadjes. Bij dit model zitten de blaadjes aan elkaar, maar we hebben ook teenringen waar de blaadjes elkaar niet raken.