3 halen = 2 betalen - ALLE BESTELLINGEN TOT 15:00 WORDEN DEZELFDE DAG VERZONDEN (m.u.z van het weekend)
Hoe draag jij je teenring? Eentje? Of aan beide voeten één? Of aan meerdere tenen? De teenringen uit deze serie – zoals deze LOVE-874, deze LOVE-876 en deze LOVE-879 – zijn heel goed met elkaar te combineren.
€12.99
Is een teenring alleen maar iets voor zomerse dagen als je slippers of sandalen draagt of als je lekker op het strand ligt te bakken? Nee hoor, je kunt ze namelijk ook als ringetje rond je vingertopje dragen!
Deze teenring zit vol met details. Het geoxideerde zilveren is bewerkt met slinger en stippen. Hierdoor valt de teenring extra op aan jouw voet.
Wat is deze teenring mooi bewerkt, vind je niet? De rechte lijnen contrasteren mooi met de ronde bolletjes, terwijl er ook een contrast is tussen het glanzende zilver en het geoxideerde, zwarte zilver.
Je zult deze zomer de show stelen met mooie open sandaaltjes, gelakte nagels en een teenring! Je schuift hem voorzichtig aan je teen, vooral niet aan de uiteinden trekken om hem te buigen!
Wat zouden dit zijn: veertjes of blaadjes? WeLoveSilver houdt het maar op geveerde blaadjes. Bij dit model zitten de blaadjes aan elkaar, maar we hebben ook teenringen waar de blaadjes elkaar niet raken.
Veren zijn zogezegd een natuurproduct en je zult bij de meeste veren dan ook zien dat ze niet perfect zijn, maar dat er kleine hapjes uit zijn. En dat heeft de ontwerper van deze teenring heel mooi doorgevoerd!
Het leuke aan teenringen is dat ze a. origineel zijn (hoeveel mensen ken jij met een teenring?) b. je ze ook als ring rond je vingertop kunt doen en c. je er eentje kunt dragen of meerdere.
Bij deze zilveren teenring is een pijl met een hart te zien. Een pijl waarvan de voorkant een hart heeft wordt in verband gebracht met Cupido. Wiens hart ga jij stelen?