Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
Lekker speels is zo’n ring waaraan een hangertje hangt. WeLoveSilver heeft er verschillende. Aan deze ring hangt een driehoekje. Geometrische vormen zijn altijd mooi en vervelen nooit. Combineert mooi met deze oorringen WLS-4757-SF.
€14.99
Deze teenring zit vol met details. Het geoxideerde zilveren is bewerkt met slinger en stippen. Hierdoor valt de teenring extra op aan jouw voet.
Sterretjes zien is doorgaans niet zo best, maar in dit geval wel. Gaaf zoals ze glanzen in het geoxideerde – zwarte – zilver. Ga jij hem combineren met andere teenringen of hou je het bij eentje?
De teenring is al eeuwenlang een belangrijk sieraad in India. Gelukkig wordt hij ook bij ons steeds populairder, want het heeft absoluut iets om je voeten te versieren met een hele reeks teenringen!
Bladeren staan symbool voor continue groei en ontwikkeling. Door het dragen van deze zilveren teenring word jij daar continu aan herinnerd. Het zilveren is op sommige plekken geoxideerd, hierdoor ziet de teenring er klassiek uit.
Wat zouden dit zijn: veertjes of blaadjes? WeLoveSilver houdt het maar op geveerde blaadjes. Bij dit model zitten de blaadjes aan elkaar, maar we hebben ook teenringen waar de blaadjes elkaar niet raken.
Doet deze teenring je denken aan de Indiase sieraden? Terecht! In India wordt zilver vaak gecombineerd met edelstenen en halfedelstenen zoals deze azure. De teenring komt bovendien van oorsprong uit India.
Het leuke aan teenringen is dat ze a. origineel zijn (hoeveel mensen ken jij met een teenring?) b. je ze ook als ring rond je vingertop kunt doen en c. je er eentje kunt dragen of meerdere.
Deze zilveren teenring is gevlochten en ingelegd met een vierkant kristal. De teenring is subtiel maar dankzij het kristal zal hij niet ongezien blijven.