3 halen = 2 betalen | Voor 15:00 besteld = dezelfde dag verzonden (m.u.z van het weekend)
Deze zilveren oorstekers zijn deels geoxideerd, dat wil zeggen: zwart gemaakt. In combinatie met het glimmende zilver krijgt het sieraad meer diepte en ziet het er authentieker, of ouder, uit.
De oorbellen gaan per paar.
€10.99
Een ster aan de hemel lijkt altijd een beetje te flakkeren. Dat komt door de lucht tussen de aarde en de ster. Als die lucht er niet was, zou je de ster als een stralend bolletje zien.
Simpel maar mooi zijn deze gladde, glanzende, gold plated schijfjes. Je kunt ze echt overal bij dragen omdat ze zo’n basic vorm hebben. Maar je kunt ze ook heel goed combineren met andere oorstekers als je meerdere gaatjes hebt.
Prachtig, zo’n groepje sterren! Sterren staan symbool voor positiviteit, voor dromen en idealen. Met drie daarvan ben je dus echt heel positief en barst je van de idealen – of je kunt wel wat positiviteit en idealen gebruiken.
Het leuke van oorstekers is dat je ze kunt draaien. Je kunt deze als een hangend sneeuwpopje in een hoepel dragen, maar als je ze een kwartslag of een halve slag draait, krijg je een heel ander effect.
Deze oorstekers kun je op verschillende manieren dragen. Naar beneden hangend, dus zoals op het plaatje, met de punten naar beneden, maar je kunt ze ook langs de lange kant van je oorlel laten lopen.
Met zulke in goud gedompelde sneeuwvlokjes in je oren ben je net een sneeuw- of ijskoningin! In het midden van de sneeuwvlokken zit een kristal dat net zo schittert als een echte ijskristal.
Wat een prachtig bewerkte oorstekers zijn dit! Ze doen denken aan de zonnesymbolen uit de oudheid, die van de Egyptenaren bijvoorbeeld. Je zult ongetwijfeld veel complimenten krijgen als je deze oorstekers draagt.
Elke bloem heeft een hart, maar deze bloemen hebben er negen! Het echte hart van de bloem wordt gevormd door een fonkelende kristal en daaromheen zitten de 8 kroonblaadjes in de vorm van hartjes.