SUPERDEAL 3 sieraden voor de prijs van 2 😍
Tijdelijk Gratis verzending vanaf €35,-


€24.99
Zilveren hoops horen gewoon echt in je sieradencollectie thuis. Deze oorringen hebben een diameter van 36 mm. De rechte afwerking maken deze oorringen nét even anders.
De oorbellen gaan per paar.

Simpel maar mooi zijn deze gladde, glanzende, gold plated schijfjes. Je kunt ze echt overal bij dragen omdat ze zo’n basic vorm hebben. Maar je kunt ze ook heel goed combineren met andere oorstekers als je meerdere gaatjes hebt.

Het leuke van de Bali hoops is dat je ze niet alleen mooi kunt combineren met andere oorringen uit de collectie, maar ook met een aantal zilveren oorstekers en natuurlijk de basic ringen en armbanden.

De Thaise pikun flower is een populair motief. Oorspronkelijk zijn ze van goud, maar WeLoveSilver heeft ze natuurlijk in het zilver. We hebben hem als enkelvoudig oorknopje en als deze hanger met veer.
Deze ronde oorstekers hebben een halve parel als hart en erom heen zit een rand met wel zestien kristallen. Een mooie combinatie in verschillende wittinten van zilver, kristal en parelmoer.

De maansikkel is een symbool voor de moedergodin of hemelkoningin, in ieder geval het vrouwelijke. In het midden van deze rijk bewerkte maansikkel zie je een hart, deze halve manen kun je dan ook zien als symbool van moederliefde.

De maansikkel staat in veel culturen symbool voor vooruitgang. In combinatie met de vijfpuntige ster WLS-21480 vormt het een symbool dat je in verschillende vlaggen tegenkomt, de Turkse bijvoorbeeld. Samen kunnen ze ook symbool staan voor de Islam.

De Hamsa is in verschillende culturen en religies een beschermend amulet. De open palm kun je zien als stopteken voor negatieve energie, maar ook voor openheid, een open hand verbergt niets. Het blauwe ‘oog’ staat voor zuiverheid en eerlijkheid.

Deze oorstekers kun je op verschillende manieren dragen. Naar beneden hangend, dus zoals op het plaatje, met de punten naar beneden, maar je kunt ze ook langs de lange kant van je oorlel laten lopen.