SUPERDEAL 3 sieraden voor de prijs van 2 😍
Tijdelijk Gratis verzending vanaf €35,-


€17.99
Sterren zijn onbereikbaar voor ons, maar ze zullen er altijd zijn. Een ster is daarom een symbool voor ambities, hoop en verlangen.
Sterren kunnen ons bovendien de weg wijzen, daarom symboliseren ze ook vertrouwen.
De oorbellen gaan per paar.

De maansikkel is een symbool voor de moedergodin of hemelkoningin, in ieder geval het vrouwelijke. In het midden van deze rijk bewerkte maansikkel zie je een hart, deze halve manen kun je dan ook zien als symbool van moederliefde.

De omgekeerde ‘V’, of dakje, heeft de vorm van een visgraat, en visgraat is chevron in het Frans. De chevron wordt onder andere gebruikt om rangen aan te geven op de mouw van het legeruniform.
Deze ronde oorstekers hebben een halve parel als hart en erom heen zit een rand met wel zestien kristallen. Een mooie combinatie in verschillende wittinten van zilver, kristal en parelmoer.

Net als ijzer kan zilver oxideren. Roest tast ijzer aan, maar bij zilver gebeurt dat gelukkig niet, het wordt alleen maar zwart. Dat spel van zwart en glanzend zilver zijn kenmerkend voor deze mooie Bali hoops.

De maansikkel staat in veel culturen symbool voor vooruitgang. In combinatie met de vijfpuntige ster WLS-21480 vormt het een symbool dat je in verschillende vlaggen tegenkomt, de Turkse bijvoorbeeld. Samen kunnen ze ook symbool staan voor de Islam.

Heb jij meerdere gaatjes in je oren? Dan zou je deze oorstekers goed kunnen combineren met deze oorringen . Vind je dat een beetje teveel van het goede? Deze oorstekers zijn solo ook super cool!

Aan deze zilveren oorringen hangen twee bedeltjes, of hangertjes. Een grote en een kleine veer. Veren staan voor bescherming en vrijheid, maar ook voor lichtheid – of verlichting (van zorgen of pijn) – en reizen.

Deze oorstekers kun je op verschillende manieren dragen. Naar beneden hangend, dus zoals op het plaatje, met de punten naar beneden, maar je kunt ze ook langs de lange kant van je oorlel laten lopen.