Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
Op zoek naar grote zilveren oorringen? Deze minimalistische oorbellen (50 mm) zijn prachtig op zichzelf maar ook ideaal om te combineren met andere (kleinere) oorbellen.
De oorbellen gaan per paar.
€18.99
Prachtig, zo’n groepje sterren! Sterren staan symbool voor positiviteit, voor dromen en idealen. Met drie daarvan ben je dus echt heel positief en barst je van de idealen – of je kunt wel wat positiviteit en idealen gebruiken.
De Hamsa is in verschillende culturen en religies een beschermend amulet. De open palm kun je zien als stopteken voor negatieve energie, maar ook voor openheid, een open hand verbergt niets. Het blauwe ‘oog’ staat voor zuiverheid en eerlijkheid.
Schelpen heb je in heel veel soorten en maten. De schelpen van deze oorstekers worden hartschelpen genoemd. De lege schelpen die je op het strand vindt, zijn vaak wel honderden jaren oud, wist je dat?
Deze zilveren oorstekers hebben een nostalgische of zelfs antieke look. WeLoveSilver heeft hem in twee kleuren. Pink – rozenkwarts – en turquoise, oftewel turkoois. De druppelvormige stenen zijn gevat in een dubbele rij kleine zilveren bolletjes.
Deze oorstekers kun je op verschillende manieren dragen. Naar beneden hangend, dus zoals op het plaatje, met de punten naar beneden, maar je kunt ze ook langs de lange kant van je oorlel laten lopen.
Deze oorstekers zijn de moeite waard om goed te bekijken. In elk van de vijf bloemblaadjes zit een kristal. De blaadjes zelf zijn mooi dik en hebben kleine details en tot slot hangt er nog een parel onder.
WeLoveSilver heeft verschillende sieraden met een veer – waaronder een paar oorringen met twee veertjes – maar deze zilveren oorstekers zijn extra sierlijk door de grote, fonkelende kristallen waar de veertjes aan hangen.
Het kruis is een bekend symbool voor het christendom. Het verwijst naar de kruisdood van Jezus Christus en de wederopstanding. Daarom betekent het kruis ‘eeuwig leven’. In andere culturen kan het kruis ook kosmische boom of viervuldigheid betekenen.