Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
De wortels en de kruin van deze prachtige tree of life, of levensboom, vormen een cirkel. Die cirkelvorm benadrukt de betekenis van eenheid en de kringloop van het leven waar de levensboom – onder andere – voor staat.
€14.99
Schelpen heb je in heel veel soorten en maten. De schelpen van deze oorstekers worden hartschelpen genoemd. De lege schelpen die je op het strand vindt, zijn vaak wel honderden jaren oud, wist je dat?
Simpel maar mooi zijn deze gladde, glanzende, gold plated schijfjes. Je kunt ze echt overal bij dragen omdat ze zo’n basic vorm hebben. Maar je kunt ze ook heel goed combineren met andere oorstekers als je meerdere gaatjes hebt.
Elke bloem heeft een hart, maar deze bloemen hebben er negen! Het echte hart van de bloem wordt gevormd door een fonkelende kristal en daaromheen zitten de 8 kroonblaadjes in de vorm van hartjes.
Deze oorstekers zijn de moeite waard om goed te bekijken. In elk van de vijf bloemblaadjes zit een kristal. De blaadjes zelf zijn mooi dik en hebben kleine details en tot slot hangt er nog een parel onder.
Het aantal kristallen in een dubbele rij op deze brede halve hoepels zijn amper te tellen. Het zijn er heel wat, echt oorbellen om de show mee te stelen op een avondje uit.
Deze oorstekers hebben een kern van 925 sterling zilver, dat is zilver met een hoog zuiver zilvergehalte. Het echt gouden laagje dat erover zit, hecht zeer goed aan dit zilver. Het laagje zal er daarom niet snel afslijten.
De combinatie van kristallen met parel of parelmoer doet het goed. Parelmoer heeft een subtiele, warme gloed en je kunt er net als bij een kristal heel veel kleurtjes in zien. Kristal heeft juist een koele, heldere glans.
De omgekeerde ‘V’, of dakje, heeft de vorm van een visgraat, en visgraat is chevron in het Frans. De chevron wordt onder andere gebruikt om rangen aan te geven op de mouw van het legeruniform.