Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
Dit is een behoorlijk brede ear cuff, maar omdat hij uit vijf bandjes bestaat, oogt hij luchtig, dus niet zo massief. Je kunt hem bijvoorbeeld halverwege je oor dragen, maar ook wat hoger.
€10.99
Deze oorstekers zijn de moeite waard om goed te bekijken. In elk van de vijf bloemblaadjes zit een kristal. De blaadjes zelf zijn mooi dik en hebben kleine details en tot slot hangt er nog een parel onder.
Een ster aan de hemel lijkt altijd een beetje te flakkeren. Dat komt door de lucht tussen de aarde en de ster. Als die lucht er niet was, zou je de ster als een stralend bolletje zien.
Schelpen heb je in heel veel soorten en maten. De schelpen van deze oorstekers worden hartschelpen genoemd. De lege schelpen die je op het strand vindt, zijn vaak wel honderden jaren oud, wist je dat?
Originele ronde oorstekers met zwarte en groene hartjes. Het zwart is geoxideerd zilver en het groen is ingelegd epoxy. De hoger liggende delen in de vorm van streepjes en randen zijn van glanzend zilver.
De Hamsa is in verschillende culturen en religies een beschermend amulet. De open palm kun je zien als stopteken voor negatieve energie, maar ook voor openheid, een open hand verbergt niets. Het blauwe ‘oog’ staat voor zuiverheid en eerlijkheid.
Natuurlijk vormgegeven veren, je ziet ze als het ware zo naar beneden dwarrelen. Veren hangen vaak onder een dromenvanger, ze laten de mooie dromen zachtjes op de slaper of slaapsters neerkomen.
Het aantal kristallen in een dubbele rij op deze brede halve hoepels zijn amper te tellen. Het zijn er heel wat, echt oorbellen om de show mee te stelen op een avondje uit.
De driehoek heeft in verschillende culturen verschillende betekenissen. Vaak hebben ze te maken met een drie-eenheid, zoals in het christendom bijvoorbeeld. Maar ook vader – moeder – kind, opkomst – behoud – ondergang of verleden – heden – toekomst.