3 voor 2 op de gehele collectie | SuperDeal
Het hartje dat aan deze ear cuff hangt bevat een kleurloze of gekleurde kristal. Je kunt kiezen uit verschillende kleuren zoals roze en blauw. Het zwarte hartje is geen kristal maar onyx.
€10.99
Deze oorstekers hebben wel wat weg van de sieraden in de Bali collectie. Dat komt omdat er wordt gespeeld met licht en donker. Het donker is met opzet geoxideerd zilver. Dat geeft diepte en levendigheid aan de bewerkte driekwart hoepels.
Deze ronde oorstekers hebben een halve parel als hart en erom heen zit een rand met wel zestien kristallen. Een mooie combinatie in verschillende wittinten van zilver, kristal en parelmoer.
Prachtig, zo’n groepje sterren! Sterren staan symbool voor positiviteit, voor dromen en idealen. Met drie daarvan ben je dus echt heel positief en barst je van de idealen – of je kunt wel wat positiviteit en idealen gebruiken.
Oorbellen met kristallen zijn altijd populair geweest. Kristallen fascineren door hun gefonkel en geschitter. Roségoud is de hit van dit moment en dus mogen rose gold plated oorbellen met kristal niet in onze collectie ontbreken.
De omgekeerde ‘V’, of dakje, heeft de vorm van een visgraat, en visgraat is chevron in het Frans. De chevron wordt onder andere gebruikt om rangen aan te geven op de mouw van het legeruniform.
Het leuke van oorstekers is dat je ze kunt draaien. Je kunt deze als een hangend sneeuwpopje in een hoepel dragen, maar als je ze een kwartslag of een halve slag draait, krijg je een heel ander effect.
De Hamsa is in verschillende culturen en religies een beschermend amulet. De open palm kun je zien als stopteken voor negatieve energie, maar ook voor openheid, een open hand verbergt niets. Het blauwe ‘oog’ staat voor zuiverheid en eerlijkheid.
Deze oorstekers hebben een kern van 925 sterling zilver, dat is zilver met een hoog zuiver zilvergehalte. Het echt gouden laagje dat erover zit, hecht zeer goed aan dit zilver. Het laagje zal er daarom niet snel afslijten.