3 halen 2 betalen, op de gehele collectie | SuperDeal
Dit is een heuse blikvanger voor in je oor! Een ear climber draag je in je eerste oorgaatje. Dan volgt dit sieraad je oorschelp omhoog. Deze ear climber is versierd met een rij kristallen in alle kleuren van de regenboog.
€15.99
De maansikkel is een symbool voor de moedergodin of hemelkoningin, in ieder geval het vrouwelijke. In het midden van deze rijk bewerkte maansikkel zie je een hart, deze halve manen kun je dan ook zien als symbool van moederliefde.
Wat een prachtig bewerkte oorstekers zijn dit! Ze doen denken aan de zonnesymbolen uit de oudheid, die van de Egyptenaren bijvoorbeeld. Je zult ongetwijfeld veel complimenten krijgen als je deze oorstekers draagt.
De Hamsa is in verschillende culturen en religies een beschermend amulet. De open palm kun je zien als stopteken voor negatieve energie, maar ook voor openheid, een open hand verbergt niets. Het blauwe ‘oog’ staat voor zuiverheid en eerlijkheid.
Het kruis is een bekend symbool voor het christendom. Het verwijst naar de kruisdood van Jezus Christus en de wederopstanding. Daarom betekent het kruis ‘eeuwig leven’. In andere culturen kan het kruis ook kosmische boom of viervuldigheid betekenen.
Deze zonnen zijn fijntjes bewerkt met al die kleine bolletjes. Je kunt er ook een wiel of een rad in zien, maar dan eentje met een heleboel spaken. Wat je er ook in ziet, maakt niet uit, ze zijn mooi!
Heb jij meerdere gaatjes in je oren? Dan zou je deze oorstekers goed kunnen combineren met deze oorringen . Vind je dat een beetje teveel van het goede? Deze oorstekers zijn solo ook super cool!
Met zulke in goud gedompelde sneeuwvlokjes in je oren ben je net een sneeuw- of ijskoningin! In het midden van de sneeuwvlokken zit een kristal dat net zo schittert als een echte ijskristal.
Deze oorstekers kun je op verschillende manieren dragen. Naar beneden hangend, dus zoals op het plaatje, met de punten naar beneden, maar je kunt ze ook langs de lange kant van je oorlel laten lopen.