SUPERDEAL 3 sieraden voor de prijs van 2 😍
Tijdelijk Gratis verzending vanaf €35,-


€12.99
Deze oorsteker is in negen verschillende kleuren verkrijgbaar. Of als je het heel precies wilt zeggen, in acht, want er staat ook eentje met kleurloze kristallen bij. Zo kleurloos is die trouwens niet, de zon geeft hem veel verschillende kleurtjes!
De oorbellen gaan per paar.

Mooie, subtiel vormgegeven, bloeiende roosjes. Al bij de oude Grieken en Romeinen was de roos verbonden met de liefde. De liefdesgodinnen Aphrodite – van de Grieken – en Venus – van de Romeinen werden afgebeeld met een rode roos.

Mooie, fijne oorknopjes in de vorm van een bloem of van de zon, wat zie jij erin? Of zie je er niet iets speciaals in en vind je ze gewoon mooi omdat ze langs de rand zo fijntjes bewerkt zijn?

De parels van Swarovski zijn kunstmatige parels van een uitstekende kwaliteit. Ze hebben een speciale coating met een diepe glans. Echte parels zijn gevoelig voor make-up, zeep en dergelijke, maar met de Swarovski parels heb je daar geen last van.

De Hamsa is in verschillende culturen en religies een beschermend amulet. De open palm kun je zien als stopteken voor negatieve energie, maar ook voor openheid, een open hand verbergt niets. Het blauwe ‘oog’ staat voor zuiverheid en eerlijkheid.
Prachtig, zo’n groepje sterren! Sterren staan symbool voor positiviteit, voor dromen en idealen. Met drie daarvan ben je dus echt heel positief en barst je van de idealen – of je kunt wel wat positiviteit en idealen gebruiken.
Deze oorstekers hebben een bolletje met een heleboel kleine kristallen. Aan dat bolletje zit een oogje en aan dat oogje hangt een parel. Een parel heeft een heel subtiele glans, terwijl de kristallen mooi fonkelen.

Ben jij bang voor onweer? Kruip er diep onder, dan zie je geen bliksem en hoor je geen donder! Maar voor deze bliksemflitsen hoef je je ogen niet te sluiten, integendeel zelfs, ze zijn prachtig om te zien.

Met deze in dubbel opzicht schitterende oorstekers laat je zien dat je het hart op de goede plaats hebt. Het laagje rodium en de cubic zirkonia steentjes geven deze romantische oorstekers een luxueuze uitstraling.