SUPERDEAL 3 sieraden voor de prijs van 2 😍
Tijdelijk Gratis verzending vanaf €35,-


€16.99
In deze hangers zit een kristal die in de vorm van een druppel is geslepen.
Deze kristallen kunnen net als een waterdruppel het licht breken waardoor je er alle kleuren van de regenboog in kunt zien.
De oorbellen gaan per paar.

Abalone is de schelp van een zeeslak, de zee-oor, zoals we hem in het Nederlands noemen. Het parelmoer met zijn fabelachtige kleuren wordt veel gebruikt voor sieraden. Het zou tevens een zuiverende werking hebben.

Leuk, zo’n hoekige vorm aan een ronde creool. De hoeken zijn iets afgerond en de vele facetten waarin de kristal is geslepen zijn juist weer scherp hoekig. Het geheel is een mooi spel van ronde en hoekige vormen.

De sterren met het mooie afgeschuind randje die aan deze oorringen hangen, glanzen je tegemoet. Ze hebben een speciale coating – een laagje – waardoor ze ook altijd zo mooi zullen blijven glanzen.

De hamsa, khamsa of handje van Fatima is een belangrijk, beschermend amulet. Het weert het boze oog – het ongeluk dat een ander je toewenst – af, dat bijvoorbeeld ontstaan is vanuit jaloezie, gekrenkte trots of gekwetstheid.

Deze oorringen zijn romantisch en stoer tegelijk. De hartjes zijn natuurlijk heerlijk romantisch, maar omdat deze een glad oppervlak hebben, zijn ze ook heel stoer. Tip: jij en je lief kunnen er allebei een dragen!
Het peace teken is opgebouwd uit twee letters uit het vlaggenalfabet, namelijk de N en de D. Ze staan voor Nuclear Disarmament – nucleaire ontwapening – dus een vredige wereld zonder kernwapens.

Aan deze zilveren oorringen hangen twee bedeltjes, of hangertjes. Een grote en een kleine veer. Veren staan voor bescherming en vrijheid, maar ook voor lichtheid – of verlichting (van zorgen of pijn) – en reizen.

Deze zilveren oorringen met driehoekige hangers zijn eindeloos mooi door hun eenvoud. Het gladde zilver heeft een mooie glans. Die kun je mooi houden door ze uit te doen voor je naar bed gaat of sporten of douchen.