SUPERDEAL 3 sieraden voor de prijs van 2 😍
Tijdelijk Gratis verzending vanaf €35,-


€24.99
Aan deze zilveren oorringen hangt een Amethist in druppelvorm. Amethist is een kwartssoort en heeft een beschermende en zuiverende werking. De kleur is paars.
De oorbellen gaan per paar.

Met deze in dubbel opzicht schitterende oorstekers laat je zien dat je het hart op de goede plaats hebt. Het laagje rodium en de cubic zirkonia steentjes geven deze romantische oorstekers een luxueuze uitstraling.

Heb jij meerdere gaatjes in je oren? Dan zou je deze oorstekers goed kunnen combineren met deze oorringen . Vind je dat een beetje teveel van het goede? Deze oorstekers zijn solo ook super cool!

Deze oorstekers kun je op verschillende manieren dragen. Naar beneden hangend, dus zoals op het plaatje, met de punten naar beneden, maar je kunt ze ook langs de lange kant van je oorlel laten lopen.

Natuurlijk vormgegeven veren, je ziet ze als het ware zo naar beneden dwarrelen. Veren hangen vaak onder een dromenvanger, ze laten de mooie dromen zachtjes op de slaper of slaapsters neerkomen.

Het leuke van de Bali hoops is dat je ze niet alleen mooi kunt combineren met andere oorringen uit de collectie, maar ook met een aantal zilveren oorstekers en natuurlijk de basic ringen en armbanden.

Mooie, subtiel vormgegeven, bloeiende roosjes. Al bij de oude Grieken en Romeinen was de roos verbonden met de liefde. De liefdesgodinnen Aphrodite – van de Grieken – en Venus – van de Romeinen werden afgebeeld met een rode roos.
Elke bloem heeft een hart, maar deze bloemen hebben er negen! Het echte hart van de bloem wordt gevormd door een fonkelende kristal en daaromheen zitten de 8 kroonblaadjes in de vorm van hartjes.
Deze zonnen zijn fijntjes bewerkt met al die kleine bolletjes. Je kunt er ook een wiel of een rad in zien, maar dan eentje met een heleboel spaken. Wat je er ook in ziet, maakt niet uit, ze zijn mooi!