3 voor 2 op de gehele collectie | SuperDeal
Jij mag vast je tong niet uitsteken tegen iemand, of wel soms? Met deze oorstekers kun je dat lekker wel! Op de tong zitten twee kristallen. Sommige mensen hebben écht een kristal door hun tong, dat heet een tongpiercing.
De oorbellen gaan per paar.
€11.99
Vroeger kon je weleens een tijger in het circus zien die op een grote bal stond. Maar het is zielig voor zo’n tijger om kunstjes te moeten doen, daarom mag dat niet meer. Deze kat lijkt er wel op!
Schattig zijn ze, die jonge poesjes. Het leuke aan deze zilveren kittens is dat ze zo jong en schattig blijven! Je kunt ze bijna horen spinnen, zo tevreden zien ze eruit met hun dichtgeknepen oogjes.
Je zou er bijna aan gaan likken, zo lekker zien ze eruit. Het roze is net glazuur, dat laagje dat je vaak op cupcakes en andere koeken ziet. In een iets andere kleur hebben we ook oorringen met cupcakes .
Soms heeft een eenhoorn vleugels, soms ook niet. Deze eenhoorn heeft ze wel, hele mooie zelfs, ze zijn roze en hebben een heleboel kleurige glittertjes. Deze armband staat leuk bij deze oorhangers, ook al zijn ze niet hetzelfde.
De schildpad is de rust zelve, hij gaat zijn eigen gang in zijn eigen tempo en laat zich niet van de wijs brengen. Hij staat dan ook symbool voor geduld, uithoudingsvermogen, stabiliteit en een lang leven.
Sommige mensen denken dat een zwarte kat ongeluk brengt. Vooral als je hem op vrijdag (de dertiende) ziet. Maar deze kleine zwarte katjes gaan jou vast veel geluk brengen, want ze hebben zilveren snorharen.
Grappig zijn deze apenkopjes, hè? Ze lijken echt naar je te lachen. Dat lijkt heel leuk, maar eigenlijk wil een aap die naar je lacht met je vechten! Dat had je vast niet gedacht, toch?
Wat een kleurig tuintje zou dat worden als je deze bloemen daar had staan! Maar in je oren staan ze zeker zo leuk. Wat voor kleur jurk of shirt je ook draagt, deze oorbellen passen daar altijd bij!