Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
Dolfijnen houden van plezier maken, ze spelen graag met elkaar en ook met mensen. Deze dolfijn heeft een grappig bananenkostuum aan, hij kan er elk moment uit springen, zie je dat?
De oorbellen gaan per paar.
€9.99
Deze eenhoorns zien er echt heel leuk uit, vind je ook niet? Met hun mooie blauwe en roze manen en staart. En dat hartje op hun bil, in dezelfde kleur als de hoefjes, maken het helemaal af!
Pegasus is een gevleugeld paard uit de Griekse mythologie, hij stond bij hen symbool voor de onsterfelijkheid van de menselijke ziel. Pegasus vloog op zeker moment zo hoog dat hij als sterrenbeeld aan de hemel terechtkwam
Wat zijn deze oorstekers leuk hè? Ze passen bij deze ring. Panda’s hebben bolle wangen en hele sterke kaken. Ze bijten zo een bamboestengel door, dat is zelfs voor mensen met een bijl best lastig.
Deze super gave eenhoorns staan klaar om met je weg te vliegen. Hou je vast aan de paarse manen en verschuil je tussen de roze vleugels met de mooie glinsterende glittertjes.
Soms heeft een eenhoorn vleugels, soms ook niet. Deze eenhoorn heeft ze wel, hele mooie zelfs, ze zijn roze en hebben een heleboel kleurige glittertjes. Deze armband staat leuk bij deze oorhangers, ook al zijn ze niet hetzelfde.
Libellen kunnen sneller dan alle andere insecten vliegen, wel 50 of 60 km per uur. En wist je dat hij ook achteruit kan vliegen of helemaal stil hangen in de lucht? Daarom heeft hij natuurlijk van die mooie vleugels!
Wist je dat sommige soorten schildpadden wel 150 jaar oud kunnen worden? Dat betekent dat je kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen allemaal dezelfde schildpad zouden kunnen kennen als jij!
Deze sledehond heeft het vast warm gekregen van de slee die hij moest trekken. Zijn tong hangt uit zijn bek. Dat is een manier voor een hond om af te koelen.