3 halen = 2 betalen | Voor 15:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Wat is het verschil tussen een alpaca en een lama? Een alpaca is kleiner, heeft een stompere snoet en meer – krullerig – haar in het gezicht. Dit zijn dus oorstekers met de kop van een alpaca.
De oorbellen gaan per paar.
€10.99
Het klinkt griezeliger dan het eruit ziet, vind je ook niet? In de oogkassen zitten hartjes en deze doodskop heeft bovendien nog een mooie roze strik boven op zijn schedel.
Grappig zijn deze apenkopjes, hè? Ze lijken echt naar je te lachen. Dat lijkt heel leuk, maar eigenlijk wil een aap die naar je lacht met je vechten! Dat had je vast niet gedacht, toch?
Je zou er bijna aan gaan likken, zo lekker zien ze eruit. Het roze is net glazuur, dat laagje dat je vaak op cupcakes en andere koeken ziet. In een iets andere kleur hebben we ook oorringen met cupcakes .
Sommige mensen denken dat een zwarte kat ongeluk brengt. Vooral als je hem op vrijdag (de dertiende) ziet. Maar deze kleine zwarte katjes gaan jou vast veel geluk brengen, want ze hebben zilveren snorharen.
WeLoveSilver heeft prachtige mythische figuren in het assortiment, zoals de eenhoorn, een zeemeermin, een vliegend paard en nu ook al een vliegend biggetje! Wat voor avonturen zou je wel niet met hem kunnen beleven?
Wat een schattige eenhoorn is dit met die roze manen en staart. Ze heeft een blauw hartje op haar bil, dat ziet er heel leuk uit. Zou jij dat ook wel willen, zo’n mooi hartje op jouw bil? Lengte: 39 cm Kettingverlenging : 3 cm
Wist je dat sommige soorten schildpadden wel 150 jaar oud kunnen worden? Dat betekent dat je kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen allemaal dezelfde schildpad zouden kunnen kennen als jij!
Deze super gave eenhoorns staan klaar om met je weg te vliegen. Hou je vast aan de paarse manen en verschuil je tussen de roze vleugels met de mooie glinsterende glittertjes.