3 voor 2 op de gehele collectie | SuperDeal
Het lijkt wel een filmster, deze eenhoorn. Hij loopt echt te showen met zijn grote zonnebril. De gedraaide hoorn op zijn hoofd heeft vijf verschillende kleurtjes. Die kun je goed zien tussen het felle roze van de manen.
De oorbellen gaan per paar.
€13.99
Bekijk alle eenhoorn oorbellen
Deze super gave eenhoorns staan klaar om met je weg te vliegen. Hou je vast aan de paarse manen en verschuil je tussen de roze vleugels met de mooie glinsterende glittertjes.
Je zou er bijna aan gaan likken, zo lekker zien ze eruit. Het roze is net glazuur, dat laagje dat je vaak op cupcakes en andere koeken ziet. In een iets andere kleur hebben we ook oorringen met cupcakes .
Deze eenhoorns zien er echt heel leuk uit, vind je ook niet? Met hun mooie blauwe en roze manen en staart. En dat hartje op hun bil, in dezelfde kleur als de hoefjes, maken het helemaal af!
Een vos is familie van de hond, maar hij lijkt eigenlijk meer op een kat. Hij kan namelijk in bomen klimmen en hij heeft net zulke ogen als een kat, waarmee hij in het donker goed kan zien.
Aan de 45 cm lange ketting hangt een mooi glanzend massief sterretje. Je kunt hem bijvoorbeeld combineren met deze armband of met deze oorringen. Of neem ze alle drie en betaal er twee!
Schattig zijn ze, die jonge poesjes. Het leuke aan deze zilveren kittens is dat ze zo jong en schattig blijven! Je kunt ze bijna horen spinnen, zo tevreden zien ze eruit met hun dichtgeknepen oogjes.
Als een damhert in de duinen woont, dicht bij de zee, heeft hij witte vlekken op de rug. In de bossen midden in Nederland zijn de damherten meestal donker bruingrijs. Deze damhertjes komen dus uit de duinen.
Het klinkt griezeliger dan het eruit ziet, vind je ook niet? In de oogkassen zitten hartjes en deze doodskop heeft bovendien nog een mooie roze strik boven op zijn schedel.