3 halen = 2 betalen - ALLE BESTELLINGEN TOT 15:00 WORDEN DEZELFDE DAG VERZONDEN (m.u.z van het weekend)
Deze eenhoorn ziet er feestelijk uit, alsof hij of zij naar een feestje gaat. De mooie gedraaide hoorn lijkt wel een feesthoedje. Maar het kan ook zijn dat hij lekker bij het zwembad ligt te zonnen.
De oorbellen gaan per paar.
€12.99
Bekijk alle unicorn oorbellen
Libellen kunnen sneller dan alle andere insecten vliegen, wel 50 of 60 km per uur. En wist je dat hij ook achteruit kan vliegen of helemaal stil hangen in de lucht? Daarom heeft hij natuurlijk van die mooie vleugels!
Hou jij van kleurtjes? En van glans, en van schittering? Deze sterren hebben het allemaal! De zilveren sterren hebben in het midden een roze laagje met daarop kristallen in vijf verschillende kleuren.
Als jij – net als heel veel anderen – van hartjes houdt, kun je er heel wat vinden in de collectie van WeLoveSilver. We hebben deze in twee kleuren: in het roze en in het aqua.
Wat een schattige eenhoorn is dit met die roze manen en staart. Ze heeft een blauw hartje op haar bil, dat ziet er heel leuk uit. Zou jij dat ook wel willen, zo’n mooi hartje op jouw bil? Lengte: 39 cm Kettingverlenging : 3 cm
Meestal zie je maar een stukje van een regenboog – als het regent en ook de zon schijnt – maar soms ook zie je ze helemaal, net zoals deze oorstekers. De kleuren van de regenboog zie je schitteren in de wolken.
Wat een gave vlinder met die twee tinten blauw! Het zijn echte Swarovski kristallen. Dat zijn eigenlijk een soort stukjes glas die precies lijken op diamanten. En diamanten zijn de duurste stenen van de hele wereld!
Je zou er bijna aan gaan likken, zo lekker zien ze eruit. Het roze is net glazuur, dat laagje dat je vaak op cupcakes en andere koeken ziet. In een iets andere kleur hebben we ook oorringen met cupcakes .
Wist je dat sommige soorten schildpadden wel 150 jaar oud kunnen worden? Dat betekent dat je kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen allemaal dezelfde schildpad zouden kunnen kennen als jij!