SUPERDEAL! Kies 3 producten en betaal voor 2.
De oorbellen gaan per paar.
€13.99
Libellen kunnen sneller dan alle andere insecten vliegen, wel 50 of 60 km per uur. En wist je dat hij ook achteruit kan vliegen of helemaal stil hangen in de lucht? Daarom heeft hij natuurlijk van die mooie vleugels!
Wat een lieverdjes! Deze roze katjes passen heel leuk bij deze oorringen met witte katjes met roze oortjes , zie je dat? Of bij dezelfde wit met roze katjes, maar dan als oorstekers.
Schattig zijn ze, die jonge poesjes. Het leuke aan deze zilveren kittens is dat ze zo jong en schattig blijven! Je kunt ze bijna horen spinnen, zo tevreden zien ze eruit met hun dichtgeknepen oogjes.
Wauw, wat zijn deze schelpen mooi! De kleuren gaan van heel licht roze naar wijnrood. Echte schelpen kunnen ook hele mooie kleuren hebben, vooral aan de binnenkant, daar zit namelijk parelmoer.