Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
Als een sprookje zo mooi zijn deze kroontjes! Ze zijn versierd met een roze hartje en vier roze bolletjes en in dat hartje en de roze bolletjes zitten allemaal gekleurde glitters. Gaaf hè?
De oorbellen gaan per paar.
€9.99
Dit roze hart heeft zes witte stippen, dus als jij zes jaar bent, mag jij ze in je oren hebben. Nee hoor, dat is maar een grapje, deze oorstekers zijn voor alle leeftijden!
In de roze, krullerige manen die rond de hoorn van deze vriendelijke eenhoorn vallen, zitten glanzende steentjes verborgen. En om zijn hals heeft hij – of is het een zij? – een tuigje met schitterende kristallen.
De zwart-witte beer is bij veel mensen – groot en klein – geliefd. Ze zien er dan ook ontzettend schattig uit, je zou ze zo willen knuffelen. Deze oorbellen panda’s hebben een rode strik, heb jij er misschien ook eentje?
Wat een sprookjesachtige bloemen zijn dit, met die verschillende kleuren kristallen. Bekijk jezelf maar eens goed in de spiegel en zie hoe die mooie kristallen schitteren en fonkelen in het licht.
Wat zijn zeepaardjes toch bijzonder! Het zijn vissen, maar daar lijken ze helemaal niet op. Wat ook heel apart is: het is de papa die de piepkleine babyzeepaardjes in een buidel op zijn buik bij zich draagt!
Helemaal hip ben je met deze oorstekers met een roze flamingo. De trend begon in Amerika en sloeg al snel over naar Europa. Hij is dan ook wel erg leuk met zijn lange poten en roze veren!
‘De kers op de taart’, ‘Naar rijpe kersen klimt men hoog’ en ‘Met hoge heren is het kwaad kersen eten, ze spuwen je de pitten in het gezicht’, zijn drie uitdrukkingen waarin de kers voorkomt. Weet jij wat ze betekenen?
Als het regent en de zon schijnt, kun je een regenboog zien. Aan het einde van de regenboog kun je een pot goud vinden, of liefde, want liefde is minstens zoveel waard als een pot goud!