Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
Afmetingen hanger hond: 9 mm x 9 mm.
Afmetingen hoop: 1.2 mm x 12 mm.
De oorbellen gaan per paar.
€12.99
Deze super gave eenhoorns staan klaar om met je weg te vliegen. Hou je vast aan de paarse manen en verschuil je tussen de roze vleugels met de mooie glinsterende glittertjes.
Deze eenhoorns zien er echt heel leuk uit, vind je ook niet? Met hun mooie blauwe en roze manen en staart. En dat hartje op hun bil, in dezelfde kleur als de hoefjes, maken het helemaal af!
Wat een schattige eenhoorn is dit met die roze manen en staart. Ze heeft een blauw hartje op haar bil, dat ziet er heel leuk uit. Zou jij dat ook wel willen, zo’n mooi hartje op jouw bil? Lengte: 39 cm Kettingverlenging : 3 cm
Soms heeft een eenhoorn vleugels, soms ook niet. Deze eenhoorn heeft ze wel, hele mooie zelfs, ze zijn roze en hebben een heleboel kleurige glittertjes. Deze armband staat leuk bij deze oorhangers, ook al zijn ze niet hetzelfde.
Meestal zie je maar een stukje van een regenboog – als het regent en ook de zon schijnt – maar soms ook zie je ze helemaal, net zoals deze oorstekers. De kleuren van de regenboog zie je schitteren in de wolken.
Dit zijn echte waakhonden, denk je ook niet? Zijn oren – de een wit met zwart en de andere zwart met wit – staan rechtop. Dat betekent dat de hond heel goed oplet of hij iets hoort.
Pegasus is een gevleugeld paard uit de Griekse mythologie, hij stond bij hen symbool voor de onsterfelijkheid van de menselijke ziel. Pegasus vloog op zeker moment zo hoog dat hij als sterrenbeeld aan de hemel terechtkwam
Wat zijn deze oorstekers leuk hè? Ze passen bij deze ring. Panda’s hebben bolle wangen en hele sterke kaken. Ze bijten zo een bamboestengel door, dat is zelfs voor mensen met een bijl best lastig.