3 voor 2 met de SuperDeal
Ben jij op zoek naar het ultieme cadeau voor jouw lief? Of wil je jezelf verwennen met een verfijnd sieraad? Deze ketting met hanger is het! Prachtig vormgegeven hart met kristallen.
€19.99
De tree of life (levensboom) staat symbool voor persoonlijke ontwikkeling, kracht en schoonheid. De boom symboliseert de cyclus van het leven en onsterfelijkheid. Er is een balans tussen de stevige wortels naar het verleden, en groei naar de toekomst.
De g-sleutel wordt ook wel vioolsleutel of solsleutel genoemd. Maar als jij zelf een muziekinstrument bespeelt of als je zingt en je gebruikt daar bladmuziek bij, dan weet je dat natuurlijk wel!
De Hamsa hand staat voor geluk, maar ook voor steun en trouw. Het brengt de drager geluk, goedheid en een goede gezondheid. Deze zilveren ketting met Hamsa hand zal dus alleen maar goeds brengen!
Deze zilveren ketting heeft een ronde hanger die is opengewerkt. De ketting is mooi te combineren met wat simpelere oorbellen, waardoor de ketting er echt uitspringt!
Deze levensboom is letterlijk om-ringd door een ring met vele kleine kristallen. Het ontwerp van de levensboom is ook bijzonder, hij is namelijk niet symmetrisch en dat zie je niet zo vaak.
Een boeddhafiguur brengt liefde, geluk, wijsheid en al wat je maar aan positieve dingen kunt bedenken. Er wordt gesteld dat je een boeddha op je gevoel moet kopen, dan geeft hij je wat je nodig hebt.
Deze Ierse Claddagh hanger heeft een prachtige symboliek. Het hart staat voor liefde, de handjes die het hart vasthouden, voor vriendschap en het kroontje op het hart voor loyaliteit. Het geheel hangt aan een drie-eenheidknoop.
De fraaie vlammend blauwe steen in deze hanger is een synthetische vuuropaal. Deze vind je in verschillende kleuren. Van synthetische opalen wordt gezegd dat ze dezelfde spirituele eigenschappen hebben als de natuurlijke opalen, ze zijn alleen goedkoper!