1.85 gram
Toont alle 5 resultaten
-
Zilveren oorringen, dromenvanger met veertje
De dromenvanger vangt boze dromen – nachtmerries – in zijn web. Als de zon opkomt, maakt deze de dromenvanger weer schoon. De goede dromen kunnen wel door het web, via het veertje vallen ze zachtjes op de slaper.
-
Zilveren ring, breed, opengewerkt
Deze ring kun je heel goed als vriendschapsring gebruiken, want hij is mooi voor hem en voor haar! Het is een model dat stoer is door zijn breedte, maar ook sierlijk omdat hij is opengewerkt met mooie krullen.
-
Zilveren oorhangers met twee driehoekjes onder elkaar
Mooie lange oorhangers met twee driehoekjes onder elkaar. De zilveren driehoekjes omvatten elk een kristal dat in een lichte piramidevorm is geslepen. Door het zilver rondom lijken het net ijskristallen.
-
Zilveren ketting met hanger, witte eenhoornkatje in donut
Is dit een eenhoornkatje in een donut of een wit katje met een feestmuts die in een mandje in de vorm van een donut ligt? Volgens WeLoveSilver is het een echte donut, kijk het katje maar eens smikkelen!