Mix & Match met de 3 voor 2 SuperDeal
Deze zilveren bangle armband is voorzien van een infinity symbool. De hedendaagse versie van de slavenarmband wordt vaak bangle genoemd: ze zijn doorgaans uit een stuk gemaakt. Dit soort armbanden blijven mooi om je pols zitten. Het infinity teken wijst op de blijvende doorstroming van energie, het harmoniseren van tegengestelde krachten en de natuurwet van oorzaak en gevolg. Mooi toch!?
€34.99
De bolletjes die tussen de zilveren kraaltjes van deze armband zitten, zijn voorzien van tal van gaatjes. Daardoor hebben ze structuur en dat maakt deze armbandjes heel levendig. De armband is elastisch en past dus altijd.
De driehoek heeft verschillende betekenissen. We noemen er eentje: met de punt naar beneden staat hij voor vrouwelijkheid en moederschap, met de punt naar boven voor manlijkheid en vaderschap. Hoe ga jij deze armband dragen?
Tussen de zilveren kraaltjes van deze armband zit telkens een iets grotere zilveren kraal met aan weerszijden een klein schijfje dat uit bolletjes bestaat. De armband is elastisch door het silicone dat erin zit.
Dit hart is super mooi bewerkt. Als je er twee bestelt, kun je er eentje aan je beste vriend(in) geven of aan jouw lief. En kies dan meteen nog een sieraad, want het is drie halen, twee betalen.
Het infinityteken is een platliggende acht die je alsmaar kunt blijven volgen. Anders dan een cirkel, die ook oneindig is, heeft het infinityteken een kruising. Je blijft dus niet in een kringetje rondlopen, maar er zijn splitsingen en keuzemomenten.
De levensbloem wordt veel gebruikt als mandala, het is een van de oudste vormen binnen het hindoeïsme en boeddhisme. De levensbloem symboliseert het wezen – of de kern – waar alles uit voortkomt.
Deze zilveren armband bestaat uit aaneengeregen bolletjes kralen met daaraan een hartje als hangertje. De bolletjes zijn geregen aan sterk en elastisch silicone, zodat je hem gemakkelijk om en af kunt doen.
Het kristal schittert en fonkelt tussen de zilveren kralen van deze armband. Dit armbandje is ook leuk om rond je bovenarm te dragen – als deze tenminste niet al te gespierd is!