3 halen = 2 betalen - ALLE BESTELLINGEN TOT 15:00 WORDEN DEZELFDE DAG VERZONDEN (m.u.z van het weekend)
Deze armband is gemaakt van zilveren kraaltjes met daartussen lieve bloempjes.
In de armband is sterk, rekbaar silicone verwerkt waardoor de armband elastisch is.
Je kunt hem gemakkelijk om en af doen.
€19.99
Het kristal schittert en fonkelt tussen de zilveren kralen van deze armband. Dit armbandje is ook leuk om rond je bovenarm te dragen – als deze tenminste niet al te gespierd is!
Deze zilveren armband bestaat uit aaneengeregen bolletjes kralen met daaraan een hartje als hangertje. De bolletjes zijn geregen aan sterk en elastisch silicone, zodat je hem gemakkelijk om en af kunt doen.
Deze armband met bolletjes en een hangend vleugeltje past perfect bij de oorringen met vleugels of bij de oorstekers met vleugels. Bestel ze alle drie en betaal er maar twee!
De combinatie van bolletjes en ovale kralen kwamen we ook tegen in dit elastische armbandje. De verstelbare versie is net wat speelser door de vrije uiteinden van schakels waaraan hartjes hangen.
Net even anders dan andere armbanden is deze elastische zilveren armband met bolletjes en ovale kralen. De armband is elastisch door de silicone – een soepel en sterk materiaal – die erin verwerkt is.
Tussen de zilveren kraaltjes van deze armband zit telkens een iets grotere zilveren kraal met aan weerszijden een klein schijfje dat uit bolletjes bestaat. De armband is elastisch door het silicone dat erin zit.
Deze mandala is een van de oudste mandala’s en kreeg de naam ‘levensbloem’ omdat de overlappende stukjes cirkel aan bloemblaadjes doen denken. Het symboliseert de kern waar alles uit voortkomt.
Tussen de zilveren kraaltjes zitten leuke, bewerkte hartjes geregen. Het silicone in de armband zorgt ervoor dat hij elastisch is, maar toch heel sterk. Zo kun je hem goed af en om doen.